Biogas installatie biogasplus

Over ons

Dynamische en klantgericht

Biogas Plus is een jong dynamisch bedrijf dat zich richt op langdurige samenwerking met haar klanten. De mensen van Biogas Plus zijn daar ook volledig op gericht. De klant staat voorop: 24 uur per dag 7 dagen in de week.

Naam: Wim Kuster
Functie: directeur
Kerntaken: verkoop, financieel, organisatie
Contact: w.kuster@biogasplus.nl

Naam: Seine Roelofs
Functie: directeur
Kerntaken: biologie, innovatie, verkoop
Contact: s.roelofs@biogasplus.nl
 

Naam: Laurens van Dijk
Functie: financieel manager
Kerntaken: boekhouding
Contact: l.vandijk@biogasplus.nl
 
 
Naam: Bart van der Burgt
Functie: projectleider & bedrijfsbureau 
Kerntaken: projectleiding, planning, inkoop, veiligheid
Contact: b.vanderburgt@biogasplus.nl

Naam: Joris Roelofs 
Functie: projectleider
Kerntaken: engineering, projectleiding
Contact: j.roelofs@biogasplus.nl
Naam: Martin van Warmerdam
Functie: business development 
Kerntaken: projectontwikkeling, verkoop, SDE
Contact: m.vanwarmerdam@biogasplus.nl

Naam: Maarten Jonker
Functie: senior adviseur
Kerntaken: gasopwerking, gasbehandeling, groen gas
Contact: m.jonker@biogasplus.nl

Naam: Marcel Verhaart
Functie: senior adviseur
Kerntaken: SDE, biologie, vergunningen
Contact: m.verhaart@biogasplus.nl
Naam: Frederik Gast
Functie: Sr. Business Development
Kerntaken: projectontwikkeling, verkoop
Contact: f.gast@biogasplus.nl
Naam: Jody Wijnen
Functie: administratief medewerker
Kerntaken: administratie
Contact: j.wijnen@biogasplus.nl

Naam: Przemek Smolinski
Functie: technisch medewerker
Kerntaken: montage, service & onderhoud
Contact: info@biogasplus.nl

Naam: Marcel Vogelzangs
Functie: project engineer / constructeur
Kerntaken: engineering, documentatie
Contact: m.vogelzangs@biogasplus.nl

Naam: Ed van Bommel
Functie: technisch medewerker
Kerntaken: montage, service & onderhoud
Contact: info@biogasplus.nl

Naam: Leon Peters
Functie: project engineer / constructeur
Kerntaken: engineering
Contact: l.peters@biogasplus.nl
Naam: Peter Appels
Functie: bouwkundig engineer
Kerntaken: engineering civiel
Contact: p.appels@biogasplus.nl

Naam: John Smeets
Functie: project engineer / constructeur
Kerntaken: engineering
Contact: j.smeets@biogasplus.nl

Naam: Erik Roelofs
Functie: bedrijfsleider biogasinstallatie
Kerntaken:bedrijfsleider & operator 
Contact: info@biogasplus.nl